Targi w Brnie

W dniach od 14.09.2015 r. do 18.09.2015 r. w Brnie odbyły się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska ENVITECH, Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV, Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TRANSPORT I LOGISTYKA oraz Targi Automatyki przemysłowej,
technologii sterowania, regulacji i pomiarów, w których udział wziął Klaster Za-chem Sp. z o.o., przedstawiając potencjalnym kontrahentom ofertę handlową Spółek wchodzących w skład Klastra Za-chem, tj. MD-proeco Sp. z o.o., Sopur Sp. z o.o., Corimp Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo CARGO Sp. z o.o. oraz Eco-Investment Sp. z o.o. oraz Spółek rozważających przystąpienie do Klastra.

Pracownicy Spółek wchodzących w skład Klastra Za-chem poza prezentowaniem oferty handlowej wszystkich spółek, odbyli również rozmowy handlowe z przedstawicielami Spółek oferujących m.in. usługi z zakresu ochrony środowiska, w tym usługi laboratoryjno-pomiarowe, monitoringu nieszczelności na instalacjach, obsługi z zakresu uzyskiwania pozwoleń na korzystanie ze środowiska, pracowni badań terenowych, a także z przedstawicielami Spółek oferujących maszyny do przetwórstwa tworzyw, jak rozdrabniacze i granulatory oraz różnego rodzaju podajniki?


Cały koszt związany z pobytem Spółek należących do Klastra na Targach w Brnie, w tym materiałów reklamowych, zakwaterowania, posiłków oraz przejazdu dla uczestników, pokryty został ze środków unijnych przyznanych Klastrowi Za-chem Sp. z o.o. przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego.