ECO - INVESTMENT Sp. z o.o.O firmie

Kim jesteśmy?

co Państwu oferujemy

Jesteśmy firmą otwartą na niekonwencjonalne działania techniczne, ekonomiczne i organizacyjne. Kładziemy nacisk zarówno na wszechstronne przygotowanie zawodowe naszych pracowników jak i na samodzielność i elastyczność działań. Szeroki przedział wiekowy współpracujących z nami osób sprawia, że nasze prace są syntezą solidności i profesjonalizmu z młodzieńczą fantazją i nowatorstwem oraz doświadczeniem.

Co nas odróżnia?

dlaczego warto nas wybrać

Współpraca z kadrą naukową wielu wyższych uczelni w kraju zapewnia dostęp do potężnych zasobów wiedzy. Pozwala nam to podołać dowolnemu zadaniu oraz zapewnić profesjonalizm oraz jakość naszych usług. Tworząc dany projekt każdorazowo personel zarządzający naszą firmą pełni nadzór nad projektem pilnując terminowości oraz fachowości wykonywanych prac. Satysfakcja i zadowolenie klienta są wyznacznikiem i celem naszej pracy.

Nasze referencje

co o nas mówią

Do grona naszych klientów należą firmy małe, średnie, duże jak również te o zasięgu miedzynarodowym. Duża cześć naszych klientów stanowią instytucje państwowe między innymi takie jak szkoły, szpitale, urzędy itp. Blisko 150 projektów budowlano - kosztorysowych, 50 raportów oddziaływania na środowisko, 50 audytów energetycznych to nasza satysfakcja oraz chęć dalszej pracy.Firmy wchodzące w skład klastra